Блог Дистанційної школи

КУТОЧОК ЖУРНАЛІСТА

Хрангели: від початку до трилогії

4 березня 2017 року в Домі МК учні та батьки нашої школи із задоволенням відвідали чудову Презентацію нової книги талановитої сучасної авторки Ніки Ініної.

«Вартові добра» – друга частина трилогії Ніки Ініної про хрангелів. Нові пригоди чарівних створінь та їх підопічних стрімко наближаються. Ще зовсім нещодавно, відрізані від усього світу, на острові, діти та хрангели  тримали бій з темнонами. Перемога була на боці добра і тепер темнони чекають слушної нагоди, щоб помститися.

У новій книзі, через кілька місяців після подій першої частини, підлітки збираються провести разом зимові канікули. Які пастки готують темні сили і чи зможуть хрангели цього разу одержати перемогу без втрат?.

Дебютна повість «Хрангели» у жанрі фентезі від Ніки Ініної вийшла 2012 року. Головними героями повісті є чарівні створіння – хрангели  та їхні підопічні – діти з усього світу. Хрангел завжди поруч , захищає, оберігає, навіює гарні сни. Та все має дві сторони. По інший бік стоять темнони. І їх мета повністю протилежна призначенню хрангелів.

ДОБРО ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЄ!!!

Автор: Олена Кузьменко

 
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР