fbpx
Як вступити?

5 кроків і ви учень

Зберіть пакет документів​

Заберіть особову справу з попередньої школи на підставі отриманої довідки з “Джерела”. Зберіть всі необхідні документи згідно з переліком, який вам надав секретаріат школи.

Реєстрація в системі

Секретаріат школи перевірить ваші документи та реєстраційні дані.Після успішної перевірки вам будуть надані дані для входу до батьківського кабінету та кабінету учня.

animation

Зв'яжіться з нами

Зверніться до секретаріату школи, щоб отримати перелік необхідних документів та скановану копію довідки-запиту.Якщо ви вже оформили демодоступ або зареєструвались, повідомте нам про це для прискорення процесу оформлення.

Надішліть пакет документів

Виберіть один із двох варіантів: відправте документи новою поштою або особисто принесіть їх до офісу школи.Після отримання вашого пакету документів, секретаріат повідомить вам про це.

Підписання договору

Увійдіть до батьківського кабінету та підпишіть договір зі школою для завершення процедури вступу.Здійсніть своєчасну оплату послуг згідно з договором. Починайте навчання.

arrow top 2

Зв'яжіться з нами:

Зверніться до секретаріату школи, щоб отримати перелік необхідних документів та скановану копію довідки-запиту.
Якщо ви вже  оформили демодоступ або зареєструвались, повідомте нам про це для прискорення процесу оформлення.

Зберіть пакет документів:

Заберіть особову справу з попередньої школи на підставі отриманої довідки з “Джерела”. Зберіть всі необхідні документи згідно з переліком, який вам надав секретаріат школи.

arrow top 2

Надішліть пакет документів:

 Виберіть один із двох варіантів: відправте документи новою поштою або особисто принесіть їх до офісу школи.
Після отримання вашого пакету документів, секретаріат повідомить вам про це.

Реєстрація в системі:

Секретаріат школи перевірить ваші документи та реєстраційні дані.
Після успішної перевірки вам будуть надані дані для входу до батьківського кабінету та кабінету учня.

shape 13 11 2

Підписання договору:

Увійдіть до батьківського кабінету та підпишіть договір зі школою для завершення процедури вступу.
Здійсніть своєчасну оплату послуг згідно з договором. Починайте навчання

Vector jpg
Vector 1 jpg
Vector 2 jpg
shape 11 04 2
Часті питання
shape 25 01 2

Чи має школа ліцензію?

Так, наш заклад має безстрокові ліцензії на право здійснення освітньої діяльності, тобто ваша дитина отримає свідоцтво про освіту державного зразка.
Ліцензія Джерело
Ліцензія Джерело Плюс

Чи отримаю я державний документ по закінченню школи?

Так, залежно від класу, ви отримаєте: свідоцтво про початкову освіту; свідоцтво про базову середню освіту; свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Чи можна оформитися до школи віддалено?

Так, якщо Ви не маєте можливості відвідати офіс школи, то секретаріат працюватиме з вами віддалено.

Чи передбачені знижки на навчання?

Так, від заснування наш заклад через систему знижок соціально підтримує родини, які об’єктивно потребують цього. Повна інформація про знижки - міститься в описі кожного пакета послуг

Чи є онлайн робота з вчителями?

Так, в школі є тижневий розклад онлайн роботи з усіма вчителями на навчальний рік Впродовж навчального року у вас є можливість щотижня працювати з усіма вчителями-предметниками, зокрема отримувати відповіді на питання, розв’язувати занадто складні задачі, консультуватися або спілкуватися з предмету та ін.

Чи є розклад уроків?

Так, тижневий розклад уроків існує, з 1 вересня, він доступний в навчальному кабінеті. Цей розклад в дистанційні школі носить рекомендований характер. Тому що одним учням комфортно опановувати програму за розкладом, а іншим – вивчати декілька уроків з одного предмету в один день. Головні кінцеві терміни для учнів залежно від навчального пакету: завершення І семестру, ІІ семестру та навчального року.

В школі навчають учнів з 1 по 11 класи?

Так, в школі функціонують всі 1-11 класи. Початкова школа: 1-4 класи. Основна школа: 5-9 класи. Старша школа: 10-11 класи.

Vector 4 1 jpg