fbpx
Часті Питання

Отримайте відповіді на загальні питання

Чи має школа ліцензію?

Так, наш заклад має безстрокові ліцензії на право здійснення освітньої діяльності, тобто ваша дитина отримає свідоцтво про освіту державного зразка. Ліцензія Джерело
Ліцензія Джерело Плюс

Чи отримаю я державний документ по закінченню школи?

Так, залежно від класу, ви отримаєте: свідоцтво про початкову освіту; свідоцтво про базову середню освіту; свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Чи можна оформитися до школи віддалено?

Так, якщо Ви не маєте можливості відвідати офіс школи, то секретаріат працюватиме з вами віддалено.

Чи передбачені знижки на навчання?

Так, від заснування наш заклад через систему знижок соціально підтримує родини, які об’єктивно потребують цього. Повна інформація про знижки - міститься в описі кожного пакета послуг

Чи можна оформитися до школи посеред навчального року?

Так

В школі навчають учнів з 1 по 11 класи?

Так, в школі функціонують всі 1-11 класи. Початкова школа: 1-4 класи. Основна школа: 5-9 класи. Старша школа: 10-11 класи.

Чи можу я наздогнати кілька класів за рік?

Так, за наявних підстав у Екстерна, така можливість є.

Чи можливо поєднувати одночасно з денним навчанням за кордоном?

Так, в школі навчаються українські діти з 60-ти країн світу. Якщо дитина має навантаження денного навчання за кордоном, то ми радимо навчальний пакет «Екстернат» з мінімальним складанням робіт. Разом з тим ви маєте доступ до якісного поурочного контенту 24/7, можливість онлайн роботи щотижня з усіма вчителями за потреби, а також підтримку класного куратора. Отже ви все встигаєте.

Чи є розклад уроків?

Так, тижневий розклад уроків з 1 вересня  в  учнівському кабінеті. Цей розклад в дистанційні школі носить рекомендований характер. Тому що одним учням комфортно опановувати програму за розкладом, а іншим – вивчати декілька уроків з одного предмету в один день. Головні кінцеві терміни для учнів залежно від навчального пакету: завершення І семестру, ІІ семестру та навчального року.  

Чи можна вивчати другу іноземну мову?

Так. Англійська мова є обов’язковою для всіх 1-11 класів (години додано школою в усіх класах). Німецьку як другу обов’язкову іноземну мову дитина може додати з 5 класу. Також німецьку та польську мови можна вивчати факультативно без офіційної атестації.

Чи спілкуються учні з вчителями?

Є стереотип, що в дистанційній школі навчають батьки. Але це зовсім не так. Адже тижневий розклад онлайн роботи з усіма вчителями на навчальний рік – це дуже важливо. Впродовж навчального року у вас є можливість щотижня працювати з усіма вчителями-предметниками, зокрема отримувати відповіді на питання, розв’язувати занадто складні задачі, консультуватися або спілкуватися з предмету та ін. Отже, в «Джерелі» навчають досвідчені педагоги, які багато років спеціалізуються на дистанційній освіті.

Чи є онлайн робота з вчителями?

Так, в школі є тижневий розклад онлайн роботи з усіма вчителями на навчальний рік Впродовж навчального року у вас є можливість щотижня працювати з усіма вчителями-предметниками, зокрема отримувати відповіді на питання, розв’язувати занадто складні задачі, консультуватися або спілкуватися з предмету та ін.

Чи є поглиблено математика на вибір?

Так, з 1 або 5 класу учень пакету «Стандарт» може обрати вивчення математики на поглибленому або стандартному рівні. Доплата за поглиблену математику становить 300 грн щомісяця. З інформатики та англійської мови школою додано години для всіх класів безоплатно (розуміємо сучасні потреби наших учнів).

А для учнів старшої школи, починаючи з 10 класу, в навчальних пакетах «ІТ-Профіль», «Бізнес-Профіль» є можливість дуже поглиблено вивчати  математику, інформатику, англійську мову та економічну географію з одночасною підготовкою до складання ЗНО та значним обсягом онлайн уроків з фахівцями.

Чи передбачено програму НУШ?

НУШ – це нові стандарти початкової та базової середньої освіти, які, починаючи з 2018 року (1 класу) поступово щорічно впроваджуються як в нашій школі, так і всіма закладами середньої освіти України згідно вимог законодавства.

Чи можна перескласти тему, урок?

Якщо не задоволений результатом та бажаєш довчити й перескласти, ми підтримуємо намір учня зростати. І тому передбачили для Вас можливість отримати другу спробу, тобто довчити та перескласти. Це мотивує учня та формує усвідомлення, що лише від його праці залежить результат!

Що таке кабінет учня?

Онлайн кабінет - це поєднання внутрішнього месенджера (чати), системи курсів та системи оцінювання. Ми подбали про максимальну зручність та безпеку для учня. На навчальній платформі  відбувається освітній процес, зокрема, спілкування з вчителями, онлайн зустрічі, навчальний контент, тести, письмові завдання, оцінювання і генерація свідоцтв/табелів.

Чи є батьківський кабінет?

 «Батьківський» та «Учнівський» кабінети – саме для вашої зручності ми розмежували інформацію, яку оперативно можуть потребувати окремо учні або батьки. Зокрема, табель, зведений журнал успішності, договір зі школою та ін. – оперативно в доступі у Батьківському кабінеті. А весь освітній процес дитини – в Учнівському. Результати навчання Вашої дитини – лише для родини та школи.

Яка система екстернату та чим відрізняється від денної школи?

У нас не такий екстернат, як в традиційному закладі. В «Джерелі» екстерн має 24/7 доступ до всіх уроків навчального контенту, можливість онлайн роботи щотижня з усіма вчителями-предметниками, а також надійну підтримку куратора. Також у Екстерна є можливість обрати пакет «Екстерн-Річний» або «Екстерн-Тематичний». Мінімальну кількість робіт Екстерн складає на навчальному сайті.  

Чим пакет «Профіль» відрізняється від «Стандарту»?

Наша методика вирізняється тим, що дозволяє старшокласнику пакету «Профіль», на відміну від пакету «Стандарт», набагато більше часу приділити саме вивченню профілюючих предметів та одночасно готуватися до вступу/ складання ЗНО з цих предметів. «Профіль» - це як повноцінно відвідувати спеціалізований клас з поглибленим вивченням окремих предметів, при цьому дистанційно на навчальному сайті.

Що потрібно для навчання?

Учню потрібні: комп’ютер + доступ до мережі Інтернет + елементарний набір канцтоварів. Не потрібно докуповувати підручники, контурні карти та ін. Зошит можна як придбати, так і роздрукувати з сайту форму, яку ми підготували (кому як зручно).

Чи можна навчатись з мобільного телефону? Чи є рекомендації?

Так, навчатись з телефону можливо, навчальний сайт підтримує адаптацію, а сучасні телефони і браузери підтримують інтерактивні елементи, онлайн зустрічі та інше. З іншої сторони, маленький екран не тільки більше напружує зір, але й виконання частини робіт може бути ускладнено (наприклад робота з мапою). Тому наша рекомендація - це ноутбук з діагоналлю 15,6 або більше для комфортного навчання. 

Чи організовує школа заходи для учнів?

У кожного класу є куратор-тьютор, який є важливим первинним комунікатором між родиною та школою. Наші учні беруть участь в олімпіадах, науковій діяльності, зокрема МАН. Школа також організовує різноманітні онлайн конкурси, зустрічі, екскурсії та інші пізнавальні й мотивуючі заходи для наших учнів. Дні знань, Випускні вечори – супроводжуємо учнів від 1 вересня до випуску в студентське життя.