fbpx
or VKNLYM2PkEy jpg
  • Лисов Ярослав
  • 22 Гру, 2021
  • 0 Коментарі

Ти можеш здобути якісну шкільну освіту вдома – про дистанційну освіту на порталі gazeta.ua

Якщо традиційна школа не влаштовує

Дистанційна освіта потрібна учням, які бажають здобути грунтовні знання у власному темпі навчання. Це чудовий варіант для дітей, яким складно навчатися у традиційному шумному класі. Або для учнів, яким важко прокидатися вранці і засвоювати матеріал у першій половині дня. Також “дистанційка” найкращий варіант для юних спортсменів, акторів-початківців, обдарованих діток, які випереджають стандартну програму. Деякі обирають такий формат через затяжну хворобу або якщо є потреба періодично повертатися на лікування. Не рідкість у наш час і випадки булінгу в традиційній школі, що виключає дистанційна освіта. У дистанційній школі діти відчувають спокій, навчаються в етичному середовищі і мають позитивні результати навчання. Беруть участь у всеукраїнських олімпіадах та показують достойні результати. В “Джерелі” навчаються українські діти з усіх регіонів України та 60 країн світу.

Як відбувається освітній процес у дистанційній школі “Джерело”

Перевагою навчання в школі “Джерело” є вільний графік відвідування уроків. Ніякого фіксованого часу. У дистанційній школі учні мають доступ до навчального сайту цілодобово. Не є виключенням вихідні та святкові дні упродовж навчального року. Це зручний формат для сучасних “нових” дітей. Зранку можна відвідувати гуртки, курси, спортивні секції, а у другій половині дня займатися уроками.

ЦДО”Джерело” функціонує на авторській навчальній платформі. Є учнівські та батьківські кабінети, кабінет для онлайн-консультацій, письмові чати з предметниками та куратором-тьютором.

Пропонується два розклади уроків на вибір. Перший — п’ятиденний, де чітко розписані уроки до кінця начального семестру/навчального року. Головні дедлайни по здачі робіт/тестів – це кінець І семестру та навчального року. У другому щотижневому розкладі по кожному предмету розписані онлайн-консультації. Питання учнів вирішуються на цих щотижневих онлайн-консультаціях з педагогами-предметниками.

Педагоги ЦДО”Джерело” прихильники сучасної навчальної моделі “підтримка допитливості”. Вони надають учням другу спробу — довчити матеріал та виконати завдання. Таким чином відходячи від радянської системи оцінювання “покарати”. Професіонали центру організовують та проводять конкурси, форуми, проєкти, додаткові мотивуючі вебінари, майстер-класи. Адже досвід участі у таких заходах є неоціненним. Він дає дитині можливість “розуміння себе”. Це у майбутньому допомагає з обранням фаху. Основне завдання педагогів “Джерела” — допомогти дитині під час шкільного навчання розвиватися та зрозуміти, з якою професією їй далі пов’язати своє життя.

Філософія школи “Джерело” полягає в повній екологічності та прозорості, формуванні критичного аналітичного мислення та soft skills у дітей.9 “так” на користь школи “Джерело”:

• авторська методика та власна Філософія;

• авторська зручна навчальна платформа / технічна підтримка;

• можливість навчатися без обмежень (територіальних, вікових);

• індивідуальний темп навчання, тьюторський супровід;

• можливість прискореного навчання;

• досвідчена команда вчителів-професіоналів;

• можливість щотижневого онлайн спілкування з кожним вчителем;

• підготовка до складання ДПА та ЗНО;

• документ про освіту єдиного державного зразка.

Демо доступ упродовж 3-х діб безкоштовно.

Свобода & Зручність & Відповідальність

Ми раді кожному!