fbpx
vubir spozhivacha 19
  • Чорний Андрій
  • 10 Чер, 2019
  • 0 Коментарі

«ВИБІР СПОЖИВАЧА 2019» – НАШЕ СПІЛЬНЕ ДОСЯГНЕННЯ!

«Центр дистанційної освіти «Джерело» вчергове серед кращих постачальників товарів та послуг. Експертний аналіз та аналітика за період 2019 року проводилися серед всіх діючих підприємств на території України в розрізі КВЕД 85.31 Загальна середня освіта.

Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору (на основі Реєстру кращих постачальників товарів та послуг в Україні 2019; окрім аналітики та експертної оцінки кожна організація проходить додаткову перевірку перед присвоєнням статусу з метою відзначення лише добросовісних та кращих організацій).

Як і кожне значне досягнення, цей почесний здобуток став можливим завдяки багаторічній наполегливій роботі нашого колективу, а ще — поступовому багаторічному втіленню інноваційної ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів. Уклінно ДЯКУЄМО кожній Джерельній Родині!

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються роки кропіткої праці й зусиль. Величезне значення для нас мають ті добропорядні й екологічні принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату – творити та активно розвивати для українських дітей особливий, цікавий, екологічний та ефективний навчальний простір, що базується на повазі до особистості дитини!

Задля цього ми постійно розвиваємося і впроваджуємо авторські інноваційні рішення в роботі!