Блог Дистанційної школи

КУТОЧОК ЖУРНАЛІСТА

Всесвітня Олімпіада з Робототехніки

Наталія Войтюк, учениця 10-го класу «Центру дистанційної освіти «Джерело», журналіст школи.


«Як тільки людина усвідомлює, що технологія доступна, вона її освоює. Це вроджене прагнення». Кожен сам обирає, яку саме технологію він хоче вивчати. Для когось цікаві нано-технології, а хтось отримує задоволення від проектування роботів. 


Вже декілька років поспіль організовується одна з найбільших олімпіад світу - Всесвітня Олімпіада з Робототехніки. Вона створена для того, щоб люди, які самі проектують роботів мали змогу показати свої винаходи іншим. 


Учні нашої школи разом з технічним адміністратором Андрієм Чорним, вчителем історії Рижковим Валерієм Дмитровичем, вчителем біології Бурдо Оленою Олегівною та вчителем основ здоров’я Іваном Івановичем Музальовим із задоволенням відвідали цей захід. Ми мали змогу побачити різноманітних роботів, щоправда, не великих за розмірами, але все-одно цікавих. Багатьох роботів проектували навіть діти шкільного віку. 

Крім роботів, на фестивалі також була виставка-конкурс LEGO-творчості, де всі бажаючі мали змогу продемонструвати свої LEGO-моделі, побудовані не за інструкцією, а створені за власною фантазією! 

 
Наш вчитель фізики й астрономії Тихонов Андрій Миколайович приймав участь в фестивалі. Він проводив майстер-клас від технічної студії «Винахідник» в розділі «Наука і технології». Винахідник — це планета, де здійснюються мрії дітей і матеріалізуються глобальні плани. Андрій Миколайович допомагав дітям в ігровій формі створювати чудеса техніки. 
Наша екскурсія завершилась приємною прогулянкою вулицями Хрещатика. Спілкуючись один з одним час пройшов непомітно. 

Автор: Наталія Войтюк

 
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР