Блог Дистанційної школи

КУТОЧОК ЖУРНАЛІСТА

Талант шукає свободи і простору

Коли вам лише дванадцять років, а ви вже знаєте, що для творчої натури нема обмежень, і мрія кличе вас вперед і далі за терени тісних учбових програм та вузького обмеженого простору шкільних коридорів¸ якщо ви людина майбутнього і відчуваєте поклик неба, то ви шукаєте альтернативних шляхів і місце, де можна розвивати і випробувати свій талант. Саме так до нас потрапила золота талановита зірочка Слинько Ганнуся.  Юний графічний дизайнер зі своїм оригінальним поглядом на світ – своїм неповторним художнім стилем.

Придивіться до її чудернацьких фантасмагоричних котів с чарівними сяючими очима. Чи не нагадують вони вам якихось позаземних істот, що прибули на нашу планету з невідомою таємною місією? «Коти та інші тварини» – так назвала Ганна свій творчий альбом, вона, певно, точно знає про мету загадкових прибульців.

А ще Ганнуся запросто може створити  рекламний  проект для комерційного сайту чи компанії, наприклад, з продажу чаю. Або стильну вишукану візитівку.

Виявляється, наша талановита учениця пише цікаві історії, хто б міг подумати. Та це не дивно, бо талановита людина талановита у всьому.  А історії ми, сподіваюся, дуже скоро зможемо почитати на наших сторінках.

Ми дуже пишаємося, що в нас вчиться така неординарна особистість, будемо раді, якщо Анночка знайде себе серед наших талановитих учнів і вчителів.

Автор: Ірина Власенко

Джерело: www.youtube.com

 
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР