Блог Дистанційної школи “Джерело”

Міжнародний День дівчат в ІТ

Наталія Войтюк, учениця 10-го класу «Центру дистанційної освіти «Джерело», журналіст школи про екскурсію присвячену міжнародному Дню дівчат в ІТ.

Вже не один рік академія Cisco проводить зустрічі з жінками, які досягли успіху в сфері ІТ. Програма мережевих академій Cisco - це програма для навчальних закладів та студентів, що готує до роботи в ІТ сфері та вчить будувати кар’єру.

28 квітня учні та батьки відвідали подію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, присвячену міжнародному Дню дівчат в ІТ.  До екскурсії також приєдналися заступник директора Людмила Петрівна Войтюк та вчитель інформатики Боровцова Єлизавета Валеріївна.

Зустріч була приурочена Інтернету речей.

Цікаву інформацію про сферу ІТ та мережу академій Cisco нашим учням розповіли декан факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем - Ігор Олексійович Анісімов, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності компанії Cisco в Україні та Білорусі – Олена Домотенко.

Також відбулося спілкування на Cisco Webex з інженером Центру підтримки клієнтів в Брюсселі - Надією Літвіновою та з інженером Центру підтримки клієнтів в Кракові - Ольгою Яковенко.

Інструктор академії Cisco при КНУ імені Тараса Шевченка, Євген Слюсар, провів демонстрацію емулятору мереж та інтернет речей Packet Tracer.  Cisco Packet Tracer є потужною мережевою програмою моделювання, яка дозволяє експериментувати з поведінкою мережі.

Найбільш цікавими та цінними були розповіді Юрія Володимировича Бойка, начальника Інформаційно-обчислювального центру КНУ імені Тараса Шевченка.

Також нам провели екскурсію в Інформаційно-обчислювальний центр КНУ імені Тараса Шевченка. Ми мали змогу побачити ядро мережі (головний сервер) на власні очі.

Вражає, що невеличка кімната, в якій знаходиться цей сервер, з незрозумілою на перший погляд неймовірною кількість комунікацій, впливає на зовнішні події та акумулює в собі величезний масив інформації, користування яким спрощує роботу науковців, дослідників та студентів університету. Дані сервери автоматично розподіляють інформацію у відповідь на запити кожного користувача, що сприяє максимально результативній роботі та досягненню результату.

Людина, яка прагне досягти результату, незалежно від того чоловік це чи жінка,  використовуючи інноваційні  технології, може досягти успіху в будь-якій сфері діяльності.

Автор: Наталія Войтюк

Залишити коментар
Директор "ЦДО "Джерело"
Кузьменко Олена Анатоліївна:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00
Секретаріат "ЦДО "Джерело":
Приймальні дні Пн-Пт з 09:00-17:00
Директор "ЦДО "Джерело Плюс"
Каран Вячеслав Вікторович:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00

Секретаріат ЦДО "Джерело Плюс":
Приймальні дні Пн-Чт з 09:00-17:00
Адміністратор школи:
оформлення хоумскулерів БЕЗ доступу до навчального сайту (виключно Атестація)
Адреса:
Україна, 03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12
Технічна підтримка:
support@cdo.org.ua
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело",
телефон +38 068 864 31 80
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело Плюс":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело Плюс",
телефон +38 096 438 87 38
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 40345655
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело Плюс»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 43642254