fbpx
Вчитель молодших класів дистанційної школи Джерело

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкова освіта», та здобула кваліфікацію магістра початкової школи; викладача педагогіки; вчителя початкової школи; практичного психолога у закладах освіти. Спеціаліст першої категорії.

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Гринь Аліна

Аліна Олександрівна усміхнена і щаслива від співпраці з дітками! Володіє інтерактивними методами та сучасними прийомами освіти. Генерує нові ідеї, розуміє проблемні ситуації, ефективно розв’язує їх, виявляє ініціативність та підприємливість.

Пані Аліна відповідальна, свідома, толерантна, цінує та поважає права та свободу інших людей. Спілкується з учнями та батьками як з партнерами, знаходить спільну мову з усіма учасниками освітнього процесу. Працює в команді та цінує українську й інші культури. Мотивує колег та учнів до досягнення спільної мети. Відчуває і виявляє національну культурну ідентичність.

Творчо самовиражається, приймає ефективні рішення у професійній діяльності, відповідально ставиться до своїх обов’язків.

На думку Аліни Олександрівни, Дистанційна школа «Джерело» дала можливість бути вільним птахом в сучасній подачі навчального матеріалу. І це дає стимул щодня розвиватися та бути кращим!