fbpx
Вчитель молодших класів дистанційної школи Джерело

Закінчив Запорізький  педагогічний коледж за спеціальністю вчитель початкових класів та вчитель інформатики. Здобув ступінь бакалавра «Менеджмент та адміністрування» в Запорізькому національному університеті. У Хортицькій реабілітаційній академії здобув освіту магістра «Реабілітолога». Вчитель інформатики та фінансової грамотності. Заради ще й наукового розвитку в 2022 році вступив до аспірантури. 

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Слюсарь Микита

Сучасний вчитель інформатики — це вже не гуру-транслятор нових знань. Це фактично наставник, який вміє цікаво організувати процес пізнання та формування ІТ-навичок учнів. Сучасні уроки інформатики – це просто процес навчання чогось, а саме процес пізнання, який включає висування гіпотез. Учень повинен вчитися ставити запитання і проявляти свій інтерес та допитливість.

Микита Юрійович – справжній професіонал своєї справи, тому навчальний контент курсів вражає сучасними методами викладання та постійним акцентом на практичних ІТ-навичках. Прогресивний тьютор з року в рік створює комфортну атмосферу для навчання та розвитку Джерельних учнів. Зокрема, надаючи можливість обирати альтернативні завдання, вчитель сприяє розкриттю талантів кожного учня.

Микита Юрійович розуміє та надихає учнів до опанування новітніх інформаційних технологій. Завжди відкритий до спілкування, вміє знаходити підхід до кожного учня, мотивувати до навчання та розкриття потенціалу. Він завжди на висоті, тому що чує та розуміє потреби сучасних учнів.