fbpx
DSF0899 scaled

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкова освіта», та здобула кваліфікацію магістра початкової школи; викладача педагогіки; вчителя початкової школи; практичного психолога у закладах освіти.

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Сіранчук Ліна

Ліна Володимирівна – ново форматний вчитель, який прийшов до школи в кросівках та світшоті й переконав згодом, що дітей можна любити і через екран комп’ютера. Пані Ліна стала другом дітей та родин, навідувала своїх учнів під час подорожі в далекій Ісландії та записувала відеоуроки біля підніжжя індонезійського вулкану. Вона обожнює надихати учнів, які знають, що оцінює нас не школа, а саме життя. Її педагогічна енергія нескінченна, й саме тому від батьків та учнів ще на першому році роботи у школі «Джерело» отримала прізвисько Шалена Ліна Володимирівна.

Вона завжди з вірою ставиться до дітлахів та їх унікальних, неповторних особливостей. Запевняє, що кожна дитина талановита, навіть якщо цей талант полягає поки у зав’язуванні шнурків.

Бути собою, стати Шаленим вчителем, отримати можливість не лише виховувати учнів, а й навчатися в них, вона може саме тут, у «Джерелі». Адже лише школа, яка пропагує розкриття природних потенціалів та прагнень дитини, може дати таку змогу й педагогу.  У щасливого вчителя і діти щасливі, у шаленого – ще й шалені у найкращому з сенсів жаги до пізнання та нестримності енергії.

Вчитель ставить перед собою нові цілі, має стипендію у міжнародних проєктах, відкриває світ, але разом з тим завжди обирає «Джерело», бо «саме тут моє серце, саме тут мої однодумці та діти з широко розплющеними душами».