fbpx
DSF0949 scaled

Закінчив Сімферопольський державний (Таврійський Національний) університет, спеціальність «Історія». Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «Старший вчитель».

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Рижков Валерій

Валерій Дмитрович працював з обдарованими дітьми в Житомирському міському ліцеї та Київській Дитячій Академії Мистецтв, залучав учнів до інтелектуальних ігор, якими сам захоплюється. Вісім років працював в складі редакційної групи, яка складала тестові завдання до телевізійних інтелектуальних ігор «Перший мільйон» та «Найрозумніший».

У 2015 році долучився до педагогічної команди дистанційної школи, яку формувала директор пані Олена.  Перший дистанційний вчитель «Історії» в історії Україні. В «Джерелі» викладає історію від заснування з 2016 року. Склав повний курс історії з 5 по 11 класи, спираючись на накопичений значний досвід та неосяжну ерудицію.

Один з найкращих фахівців-тестологів в Україні. Складання цікавих тестів, завдань з візуалізацією, актуалізація на причинно-наслідкових зв’язках під час викладання історії – це методичний почерк Валерія Дмитровича. Саме за це йому вдячні учні й випускники.

У 2022-2023 р.р. віддано захищав Україну в лавах ЗСУ на військовій службі (18 місяців). За цей період має грамоти, нагороди. Після служби одразу повернувся до Джерельної родини.

Валерій Дмитрович розвиває в учнів критичне мислення, використовує індивідуальний підхід, творчо впроваджує інтерактивні форми дистанційного навчання. Вважає, що основою освіти є власне пізнавальна діяльність, яка вимагає від вчителя сучасних цікавих підходів та розуміння дитячої психології.