fbpx
DSF0489 scaled

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту, ступінь магістр за спеціальністю «Освітні вимірювання»,  кваліфікацію керівника закладу з оцінювання якості освіти; фахівця в галузі освітніх вимірювань. Також здобула базову вищу освіту за напрямком підготовки «Технологічна освіта», вчитель технологій та креслення. У 2021 році здобула ступінь вищої освіти магістр; галузь знань Освіта/Педагогіка; спеціальність «Початкова освіта»; професійна кваліфікація вчитель початкової школи.

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Несен Ірина

«Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній» – педагогічне кредо Ірини Олександрівни. У своїй діяльності вчителька розкривається на повну як у створенні інтерактивного цікавого контенту, так і безпосердньо на онлайн уроках з учнями.  Використовує власні методичні розробки, різноманітні інтерактивні засоби навчання, що сприяє зацікавленості та активізації пізнавальної діяльності учнів. Всебічно розвиває у своїх учнів творчі здібності та допомагає формувати життєво необхідні навички.

Ірина Олександрівна впродовж багатьох років віддана Джерельним учням. Вона генерує та втілює педагогічні інновації заради того, щоби зацікавти й мотивувати сучасну дитину до навчання. А також впевнена, що важливим для вчителя є любити та поважати кожного учня, адже кожна дитина – по-своєму унікальна особистість із власною думкою та почуттями.