fbpx
DSF1649 scaled

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Літературна творчість» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача. Вчителька української мови та літератури, педагогічна дизайнерка.

Рожево-жовта пляма на білому тлі.
Зображення фіолетового розмитого фону на білому фоні.

Куц Дарина

Долучилася до команди «Джерела» від початків у 2016 році. Дарина Ігорівна постійно вдосконалюється у дистанційному викладанні, досліджуючи тему «Візуалізації та гейміфікації на онлайн-уроках», а також широко використовуючи інтерактивні методи викладання. Проводить для учнів мотиваційні заходи, присвячені популяризації рідної мови й культури, зокрема, українських поетів і письменників. Також залучає учнів до різноманітних літературних акцій від Малої академії наук, конкурсів й інших заходів, що спонукають майбутніх філологів до всебічного розвитку зі школярства. Проводить майстерки для колег, де навчає використовувати онлайн-ресурси для ефективного викладання. Розробляє інтегровані курси з мовно-літературної галузі.

Дистанційне навчання вважає надзвичайно затребуваним та актуальним для сучасних дітей, які прагнуть розвиватися творчо та потребують для цього більше простору і часу. І в навчальному контенті, й на онлайн-уроках з учнями Дарина Ігорівна розкриває душу нашої національної ідентичності та всіма сучасними освітніми засобами плекає спадщину та її збереження.