Блог Дистанційної школи “Джерело”

Дистанційна освіта очима вчителів

Викладачі початкової школи у нас – просто чарівні феї. Розуміючі, мудрі, креативні, незвичні. Готові кожної секунди прийти на допомогу дитині. Навіть не дивлячись на можливі труднощі. Думаєте легко пояснити маленькій дитині, яка тільки-то пішла до школи, як вчитися? І не просто вчитися, а самостійно і за комп’ютером. Проте, наша Аліна Олександрівна з легкістю з цим справляється.Давайте подивимося як.

1. Якому типу навчання Ви надаєте перевагу: традиційному чи
дистанційному? Чому?

У цей період мого життя, я обираю дистанційне навчання, адже я можу працювати у цій сфері та вдосконалювати свої можливості. На освітньому ринку в наш час всі шукають новинок, чогось нестандартного та найважливіше – більше вільного часу для індивідульного розвитку.
Тому для таких батьків та учнів прекрасно підходить дистанційне навчання.
Навчання для учнів початкової школи , на мою думку, має включати важливий аспект – соціалізація. Тому віддала б перевагу новій компетентісній школі ХХІ століття.


2. З якими труднощами Ви, як учитель, зіткнулися під час роботи у
сфері дистанційної освіти?

Проблема, з якою особисто зіткнулася, – це очікування та реальність дистанційної школи в Україні. По-перше, батьки хочуть, щоб дитина в початковій школі працювала САМОСТІЙНО з комп’ютером та сайтом, з навчальним контентом. Без нашого власного прикладу та навичок самостійної роботи для дитини це нереально.
По-друге, в умовах виконання державного стандарту потрібно використовувати підручники рекомендовані Міністерством освіти. На жаль, вони не такі цікаві , як би хотілося вчителям та батькам. А ще виявилося, що це не просто підробіток, а повноцінна зайнятість вчителя.

3. Які переваги та можливості, на Вашу думку, відкриває як для вчителів, так і для дітей дистанційна освіта?
Звичайно ж це вільний час, зручність ( ти можеш будь - де і будь - коли працювати), економія власних коштів, гнучкість. А також психологічний комфорт, акцентування уваги на своєму хобі, доброзичливе спілкування, збільшення відповідальності для учнів.

4. Які позитивні зміни в успішності учнів Ви вже встигли помітити? Чи краще учні засвоюють матеріал, навчаючись дистанційно (самостійно)?
У початковій школі велика відповідальність лежить на батьках. Тому матеріал учні прекрасно засвоюють, якщо діємо одночасно втрьох: батьки, діти, вчителі.


5. Як Ви вважаєте, чому сприяє дистанційна освіта загалом у світі та в Україні зокрема?
На її основі надаються умови для найбільш повної реалізації громадянами своїх прав на освіту, яка відповідає вимогам розвитку сучасної економіки світу та України зокрема.

Гринь Аліна,
тьютор Дистанційної школи «Джерело»

Залишити коментар
Секретаріат школи (8:00-17:00):
+38 097 770 50 30
+38 099 770 50 30
Директор школи (10:00-18:00):
+38 068 864 31 80
+38 095 551 85 79
Помічник директора з організаційних питань Альтернативних закладів (10:00-18:00)
+38 067 456 17 11
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
dist.educ1@gmail.com
skype: cdo.dzherelo
viber: +38 068 864 31 80
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Україна
03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
ЗАВІТАТИ ДО ОФІСУ
Відділення Нової пошти № 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр дистанційної освіти "Джерело", телефон +38 068 864 31 80
Технічна підтримка: support@cdo.org.ua