Блог Дистанційної школи “Джерело”

Про альтернативні навчальні заклади

Ця всесвітня мережа 
Скільки знає – просто жах! 
З нею вчись ти працювати – 
Теж багато будеш знати! 

Наталія Войтюк, учениця 10-го класу «Центру дистанційної освіти «Джерело», журналіст школи.

Всі ми звикли до традиційних шкіл. Але чи багато людей знає про те, що з’являються альтернативні навчальні заклади, в яких можна отримати якісну середню освіту? 

З роками учні та їхні батьки помічають всі мінуси традиційних шкіл. Найчастіше це: втомленість учнів через те, що потрібно рано прокидатися і близько семи годин проводити за партою; дітям доволі важко поєднувати їхні захоплення та хобі (наприклад, зайняття спортом, мистецтвом тощо) з навчанням, а іноді їм просто не вистачає вільного часу. Всі ці недоліки я відчула на власному досвіді за дев’ять років навчання в традиційній школі. І в якийсь момент я усвідомила, що маю велике бажання здобувати освіту, проте зовсім не маю бажання знову йти до школи. Випадково я дізналася про Центр Дистанційної освіти «Джерело». Це навчальний заклад, в якому можна навчатися навіть не виходячи з дому, тобто дистанційно. В цій школі вчителі справжні професіонали. Вони самостійно створюють контент уроків на навчальному сайті школи, максимально використовуючи технологічні можливості (тексти, відео-, аудіо-файли, музеї та багато цікавого). Майже після кожного уроку передбачено тестові завдання, пройшовши які - відразу дізнаєшся свою об’єктивну оцінку. Також цікавими є інтерактивні практичні та лабораторні завдання. Зокрема, на навчальному сайті працює віртуальна лабораторія для юних фізиків, хіміків, біологів, в якій можна самостійно проводити різні цікаві досліди. 

Я з нетерпінням чекала відкриття дистанційної школи «ЦДО «Джерело». Вперше зайшовши на навчальний сайт, я була вражена такою можливістю – навчатися вдома у власному темпі. Найбільш неочікуваним і приємним для мене було те, що здавалося б програма навчання однакова, але уроки на навчальному сайті набагато цікавіші, ніж в традиційній школі. Ось, наприклад, взяти фізику. Раніше я дуже довгий час намагалася зрозуміти цю науку, але мені було доволі тяжко розібратися навіть з теорією. Через це деякий час мені було боязно заходити на курс з фізики, але згодом я все-таки наважилася зробити це. І потім я просто не змогла відірватися. Інформація, подана в уроці, була цікавою, а теорія - зрозумілою. Отже, всі уроки підготовлено Вчителями цікаво, яскраво – саме так, що виникає бажання вчитися. 

Дистанційно навчатися - це отримувати суцільне задоволення! Учень не може «прогуляти» жодного уроку. А якщо учень хворів або був без доступу до інтернету - не біда. При такому навчанні учень може наздогнати пропущені уроки у зручний для себе час. У період першого місяця навчання Вчителі допомагали і підтримували мене. Я швидко звикла до навчального сайту. 

Також великим плюсом дистанційної освіти для учнів є те, що кожна дитина має змогу самостійно планувати свій час та життєвий простір. Можна вільно обирати час навчання відповідно до рекомендованого розкладу занять. Тобто можливе навчання під час подорожі або на відпочинку. Головне – мати комп’ютер та підключення до Інтернету! 

Мої знайомі та друзі часто запитують мене: «Як ти спілкуєшся з вчителями та однокласниками?». Можливості сайту дозволяють спілкуватися в онлайні на онлайн-консультаціях з кожним педагогом та однокласниками, окрім цього передбачено і спосіб текстових повідомлень. Тобто, якщо з’являються якісь складності або питання стосовно будь-якого предмету, то завжди можна звернутися до вчителя по допомогу. Я вже мала змогу контактувати майже з усіма вчителями. Кожен з них був дуже привітним. При цьому дистанційна школа «Джерело» організовує й цікаві вебінари та очні пізнавальні зустрічі для бажаючих учнів. Це дійсно навчання в радість! 

Позаду лише два місяці навчання і, напевно, я ще не відкрила для себе всі можливості цієї прогресивної сучасної школи. А отже, попереду я чекаю лише на нові відкриття у пізнанні наук та світу, тому що Джерело знань – нескінченне!

Автор: Войтюк Наталія

Коментарі
Катерина 14.07.17 - 04:51:24
Здорово! Дуже зацікавило;)))
Залишити коментар
Секретаріат школи (8:00-17:00):
+38 097 770 50 30
+38 099 770 50 30
Директор школи (10:00-18:00):
+38 068 864 31 80
+38 095 551 85 79
Помічник директора з організаційних питань Альтернативних закладів (10:00-18:00)
+38 067 456 17 11
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
dist.educ1@gmail.com
skype: cdo.dzherelo
viber: +38 068 864 31 80
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Україна
03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
ЗАВІТАТИ ДО ОФІСУ
Відділення Нової пошти № 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр дистанційної освіти "Джерело", телефон +38 068 864 31 80
Технічна підтримка: support@cdo.org.ua