Блог Дистанційної школи “Джерело”

Онлайн школа «Джерело» на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

Онлайн школа «Джерело» на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

Центр освіти «Джерело» завжди намагається бути попереду у впровадженні новітніх технологій у педагогічній галузі. Тому 25-27 жовтня 2016 року наша дистанційна школа «Джерело» прийняла активну участь у Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», що відбувавсяу Київському Палаці дітей та юнацтва.

 

Міжнародна виставка досягнень в освіті – саме те місце, де ми могли поділитися своїм досвідом,  знахідками та познайомитися із досягненнями наших колег.Чого тут тільки не було! Від програмного забезпечення до чарівних пензлів та підручників, що самі розмовляють!

Саме тут ми мали нагоду зустрітися зі своїми дійсними і потенційними учнями та їх батьками і в живому спілкуванні розповісти їм про особливості навчального процесу у школі дистанційної освіти. Вони були вражені, як легко і одночасно цікаво можна подавати складний учбовий матеріал.

Доступна інноваційна  програмна  платформа, яскраві уроки, можливість живого спілкування з учителем, постійна технічна підтримка і прозорість учбового процесу дійсно захоплює. Ніяких нудних уроків у галасливих і тісних шкільних класах, ніякого диктату і обмежень!

Отримавши можливість зазирнути у святу святих – комп’ютерну кухню складного освітнього процесу, випробувати інноваційну технологію засвоєння учбового матеріалу просто під час презентації і спілкування, потенційні учні, не відходячи від  нашого стенду, писали заяви про вступ до нашої школи. І ми дуже раді, що вони розуміють: за дистанційною інноваційною школою майбутнє!

Дружня, ділова і радісна атмосфера обміну цікавою і корисною інформацією привернула до нашого загалу народного артиста України Григорія Миколайовича Чапкіса, якій теж був у захваті від можливості отримати офіційну середню освіту за допомогою комп’ютера. Лауреат трьох міжнародних конкурсів побажав нам розвиватися і трудитися ще більш натхненно. «Наказую вам бути щасливими!» – сказав він, прощаючись. І ми вирішили обов’язково слідувати його побажанням.

За активну участь у форумі та інноваційній освітній діяльності центру дистанційної освіти «Джерело» був вручений ДИПЛОМ, підписаний міністром освіти і науки України та президентом Національної академії педагогічних наук.

Автор: Ірина Власенко

Залишити коментар
Секретаріат школи:
+38 097 770 50 30
+38 099 770 50 30
Директор школи:
+38 068 864 31 80
+38 095 551 85 79
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
dist.educ1@gmail.com
skype: cdo.dzherelo
viber: +38 068 864 31 80
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Україна
03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
ЗАВІТАТИ ДО ОФІСУ
Відділення Нової пошти № 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр дистанційної освіти "Джерело", телефон +38 068 864 31 80
Технічна підтримка: inform@cdo.org.ua