Блог Дистанційної школи “Джерело”

Директор про Філософію школи «Джерело»

Шановні Учні/Екстерни! Пропонуємо Вам усвідомити, що фортуна дозволяє залишити у минулому недосипання, конфліктні або несправедливі ситуації, образи на однокласників або вчителів, нецікаве викладання навчального матеріалу та інші негативні фактори. Ви починаєте новий шлях! Шлях застосування новітніх ай-ті-технологій, шлях комфортного навчання у власному темпі заради результату, шлях усвідомлення цінності Вашого часу, яким Ви розпоряджаєтеся заради успішного розвитку Вашої особистості. Ви мріяли встигнути відвідувати басейн, але Ваш традиційний буденний графік не дозволяв здійснити мрію? Ви за типом «Сова» і прокидаєтеся від сну на другому уроку? У Вас контракт за кордоном, але Ви не хочете відстати від однолітків за рівнем освіти? Я можу наводити сотні прикладів. І відповіддю на ці та подібні питання є наступне. Настав час для здійснення мрій! Разом з тим, нагадуємо про Вашу відповідальність за своєчасне освоєння навчального матеріалу. Ваш Класний куратор системно контролює стан Вашої успішності та активності на навчальному сайті школи «Джерело». Саме Куратор – Ваш перший помічник, комунікатор зі Школою. Вам цікаво з’ясувати – «де» Ваші здібності та таланти? Які сфери професій у майбутньому – «Ваші рідні»? Починаємо спільно з’ясовувати на навчальному сайті школи «Джерело»!

Шановні Батьки/Опікуни! Пропонуємо Вам дозволити собі корисний та позитивний досвід – паралельно переосмислити Ваше ставлення до дитини як Особистості, а також, по можливості, системно цікавитися станом навчання Вашої дитини. Це дуже важливо – реально проявити інтерес до різних сфер життєдіяльності у періоді дитинства або юнацтва. Ми поважаємо Ваше природнє право – надати допомогу Вашій дитині. Ми усвідомлюємо, що час, який дитина спільно проводить, в тому числі, за навчанням з батьками, - додатково мотивує дитину до пізнання світу, робить її більш впевненою в собі. Не забувайте, шановні Батьки, що найвеличніші педагоги для Вашої дитини – це саме Ви, батьки! Тому що саме Ви закладаєте фундамент світосприйняття та модель пізнання у дитини. Саме тому пропонуємо об’єднувати спільно зусилля Школи та Родини - заради Дитини! Краще своєчасно інвестувати сили та засоби в позитивний розвиток/реалізацію дитини, аніж утримувати її впродовж усього життя.

Шановні Педагоги! Принципи нашої діяльності реалізуються не лише через Посадові обов’язки Вчителя та дотримання нормативних документів Школи з обов’язково-формальної точки зору, але й передусім базуються на: загальнолюдських цінностях високої культури, етичності, поваги до Особистості та Світу, емоційно-психологічної врівноваженості, а також високому професійному рівні, безперервній самоосвіті та вдосконаленні майстерності.

Наша спільна місія: – розширити можливості демократичного вибору та простору у сфері шкільної освіти для українських дітей з урахуванням розвитку новітніх технологій цивілізованого світу; -  надати та забезпечити можливість отримати задоволення від процесу світопізнання та здобуття знань/навичок/умінь/ерудованості; - навчитися бачити у кожній дитині – її «унікальне зерно»; - усвідомлювати той факт – що не лише Ви навчаєте дітей, але й діти навчають Вас (це постійна цікава взаємодія, комунікація, врахування індивідуальних особливостей дитини, допомога учню в з’ясуванні його /її здібностей і талантів, розвиток педагогічної інтуіції, формування вміння підбадьорити, підтримати, здолати внутрішні «негативні установки в навчанні», а також аргументовано й етично пояснити доцільність дізнаватися про нове (навчання) для життєдіяльності та майбутнього дитини).

З повагою, директор школи канд. наук, доцент Кузьменко Олена Анатоліївна

Автор: Кузьменко Олена

Директор "ЦДО "Джерело"
Кузьменко Олена Анатоліївна:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00
Секретаріат "ЦДО "Джерело":
Приймальні дні Вт-Чт з 10:00-17:00
Директор "ЦДО "Джерело Плюс"
Каран Вячеслав Вікторович:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00

Секретаріат ЦДО "Джерело Плюс":
Приймальні дні Вт-Чт з 10:00-17:00
Адміністратор школи:
оформлення хоумскулерів БЕЗ доступу до навчального сайту (виключно Атестація)
Адреса:
Україна, 03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело",
телефон +38 068 864 31 80
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело Плюс":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело Плюс",
телефон +38 096 438 87 38
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 40345655
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело Плюс»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 43642254