Блог Дистанційної школи “Джерело”

Відстані між континентами відсутні, якщо об’єднують ідеї та досвід!

На запрошення Центру дистанційної освіти «Джерело» завітав пан Адам Чекур - провідний фахівець з впровадження дистанційної освіти світового рівня, професор кафедри математики, фізики та інформатики Університету Цинциннаті (University of Cincinnati / BlueAshCollege), Голова Комітету досліджень та розвитку інформаційних технологій в освіті (США).

Факультет світового класу використовує в дистанційному навчанні сучасні технології, щоб забезпечити інноваційні навчальні плани та максимальну своєчасну реалізацію для дітей/молоді.

США вважаються одними зі світових лідерів в області дистанційної освіти. Саме тому для нас є безцінним обмін практичним багаторічним досвідом, традиції підняття професійної майстерності наших педагогів шляхом проведення зарубіжними колегами майстер-класів і вебінарів.

Ми як команда першопрохідців у шкільній дистанційній освіті передусім цінуємо унікальний досвід, системний аналіз якого дозволяє здійснювати щоденний практичний внесок у розвиток дистанційної форми шкільного навчання та оновлення/розширення освітнього простору та можливостей для українських дітей /молоді. Саме тому ми щиро вдячні пану професору Адаму за плідну співпрацю, постійний обмін унікальним високотехнологічним освітнім досвідом та удосконалення професійної майстерності педагогів школи. Наші педагоги в захваті від таких зустрічей не лише по скайпу або вайберу, але й наживо в офісі нашої улюбленої школи.

Школа «Джерело» продовжує переймати та впроваджувати унікальний досвід у американських колег світового рівня!

З повагою, Кузьменко Олена Анатоліївна

Автор: Кузьменко Олена

Залишити коментар
Секретаріат школи:
+38 097 770 50 30
+38 099 770 50 30
Директор школи:
+38 068 864 31 80
+38 095 551 85 79
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
dist.educ1@gmail.com
skype: cdo.dzherelo
viber: +38 068 864 31 80
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Україна
03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
ЗАВІТАТИ ДО ОФІСУ
Відділення Нової пошти № 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр дистанційної освіти "Джерело", телефон +38 068 864 31 80
Технічна підтримка: inform@cdo.org.ua