Блог Дистанційної школи “Джерело”

Дистанційна школа «Джерело» розкриває свої обійми!

Наталія Войтюк, учениця 10-го класу «Центру дистанційної освіти «Джерело», журналіст школи.

У сучасному світі виживають і стають успішними лише відкриті системи! Наша дистанційна школа «Джерело» пам’ятає про це і завжди прагне відкритості. Ми із задоволенням розкриваємо всім наші обійми, серця і двері! І завжди раді поділитися знаннями і натхненням, з нетерпінням чекаючи вас у своїх стінах і на своїх Інтернет сторінках.

День відкритих дверей у Центрі дистанційної освіти «Джерело»  – це унікальна можливість для нас отримати зворотній зв’язок з учнями і батьками. Дозволити ближче побачити нас, ознайомитись з нашим навчальним закладом, дізнатися про історію створення та філософію нашої школи, поспілкуватись із вчителями різних напрямів.

На день відкритих дверей до нас завітали діти з батьками, учні та вчителі нашої школи.

Зміст і можливості «навчальних пакетів», перспективи створення  нових пакетів і курсів, переваги дистанційного навчання та інші наші цікавинки щедро розкрила директор ЦДО «Джерело» Кузьменко Олена Анатоліївна – кандидат юридичних наук, доцент, автор понад 100 наукових праць, законотворець та реформатор в сфері освіти (працювала Консультантом Комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України).

Цікавою для тих, хто обирає навчальний заклад і хоче знати, як тут все побудовано і працює, стала віртуальна «Екскурсія по навчальному сайту», яку провів вчитель географії Мухінський Михайло Сергійович.

Дуже приємно було побачити на Дні відкритих дверей і  наших учнів, котрі певно хотіли доторкнутися до живих усміхнених учителів, яких бачать лише в он-лайн чатах і під час он-лайн консультацій.  Деякі з наших талановитих учнів продемонстрували свої здібності.

День відкритих дверей розпочала учениця 10-го класу нашої школи, кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики, призер багатьох чемпіонатів Києва та України, лауреат міжнародних циркових та хореографічних фестивалів та конкурсів, тендітна, ніжна дівчина з сильним спортивним характером – Солоненко Марія, яка представила неймовірно гарний балетний номер на тему варіації «Кітрі» з балету «Дон Кіхот» та номер з художньої гімнастики «Показовий виступ із стрічкою».

Захоплюючим був виступ учениці 6-го класу нашої школи, лауреата багатьох міжнародних конкурсів, запальної, креативної Марії Корогодської, котра дуже красиво виконала музичний хіт «Can’t stop the feeling».

Ще одна зірочка, Анюта Слинько, учениця 6-го класу нашої школи – професійний спеціаліст з роботи в «Фотошопі» та «Іллюстраторі»  – провела майстер-клас в Adobe Photoshop.

Батьки з учнями мали можливість познайомитись і поспілкуватись з вчителями та ІТ командою нашої школи. А конкретніше з заступником директора  та вчителем географії старших класів Войтюк Людмилою Петрівною, вчителем географії Мухінським Михайлом Сергійовичем, вчителем математики Степановою Оксаною Петрівною, вчителем хімії Кучерявою Олександрою Дмитрівною, вчителем інформатики Боровцовою Єлизаветою Валеріївною, вчителем трудового навчання Гуліною Валентиною Валеріївною, вчителем історії Рижковим Валерієм Дмитровичем, вчителем біології Бурдо Оленою Олегівною, вчителем основ здоров’я Музальовим Іваном Івановичем, вчителем початкових класів Гринь Аліною Олександрівною, керівником ІТ команди Чорним Андрієм Петровичем та ІТ-спеціалістом Мухінським Олександром Сергійовичем.

Ведучим дня відкритих дверей був неймовірно талановитий піаніст, справжній віртуоз - Mike Kaufman-Portnikov, RoyalMan. Він супроводжував наш захід неперевершеною музикою та дарував всім присутнім гарний настрій. Нам здається, день відкритих дверей вдався на славу!

Якщо Ви не змогли завітати на наш День відкритих дверей, Ви можете переглянути його тут: 
https://www.youtube.com/watch?v=u_eC9QCbnQg

Автор: Наталія Войтюк

Залишити коментар
Директор "ЦДО "Джерело"
Кузьменко Олена Анатоліївна:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00
Секретаріат "ЦДО "Джерело":
Приймальні дні Пн-Пт з 09:00-17:00
Директор "ЦДО "Джерело Плюс"
Каран Вячеслав Вікторович:
Приймальні дні Вт та Чт з 10:00 до 17:00

Секретаріат ЦДО "Джерело Плюс":
Приймальні дні Пн-Чт з 09:00-17:00
Адміністратор школи:
оформлення хоумскулерів БЕЗ доступу до навчального сайту (виключно Атестація)
Адреса:
Україна, 03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12
Технічна підтримка:
support@cdo.org.ua
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело",
телефон +38 068 864 31 80
Відділення Нової Пошти ЦДО "Джерело Плюс":
№ 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело Плюс",
телефон +38 096 438 87 38
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 40345655
Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр дистанційної освіти «Джерело Плюс»
Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 12
ЄДРПОУ: 43642254