Блог Дистанційної школи “Джерело”

Дистанційна школа відкрила для мене безліч можливостей для саморозвитку

Розкажи про своє навчання в звичайній школі? Чому ти захотів спробувати вчитися за допомогою новітніх освітніх технологій?

Моє навчання в звичайній школі проходило жахливо. Починаючи з того, що з англійської наш клас відставав на 2 роки за програмою, а на уроках математики я читав книгу на планшеті і просто переписував незрозумілі цифри з дошки. Все впиралося в час, і переходити на дистанційну освіту ми вирішили через мій розклад. В основному він був такий: з 6 до 15 школа, потім гуртки, а вночі робиш домашнє завдання. Я перейшов на дистанційну освіту, і у мене з'явився вільний час, який я можу вкладати в себе.

Чи був страх, чи навпаки радість, коли ти зрозумів, що більше не треба ходити до звичайної школи?

Страху не було взагалі, але було багато радості. Я зрозумів, що тепер можу не плювати в стелю на нудних мені уроках, а виставляти пріоритети в навчанні. Я був радий, що тепер мені не треба перебувати в некомфортних умовах, а йти в своєму темпі і спілкуватися в своєму колі знайомих.

Як швидко пройшла в тебе адаптація до навчального сайту? Які труднощі виникли? Що сподобалося?

Адаптація пройшла дуже швидко, труднощів ніяких не було. Мені дуже сподобалося те, що в нашій школі чудові вчителі, які не тільки допоможуть тобі, якщо ти чогось не розумієш, а й просто з тобою поспілкуються, без всяких титульних обмежень.

Чи подобається тобі вчитися дистанційно? Що тобі до вподоби, а що хотілося б удосконалити?

Мені дуже подобається навчатися дистанційно! В мене немає ніяких проблем у навчанні, оскільки я вкладаю вільний час в саморозвиток, і мені все подобається в нашій школі. Я б поліпшив тільки систему онлайн-консультацій, але мені сказали що з цього року шкільний сайт переходить на нову платформу, так що чекаємо з нетерпінням!

Як ти організовуєш свій день? Скільки часу витрачаєш на навчання та свої хобі? На що витрачаєш свій вільний час?

Для мене дуже важливий режим і самодисципліна, тому з тайм-менеджментом у мене проблем немає. Кожен день я виділяю час на шкільне навчання, і на музику. Крім цього, я саморозвиваюся в різних напрямках.

Ти вважаєш себе самостійним? Чи хочеш спільно з нами вчитися самостійності?

Так, я вважаю себе самостійним, оскільки можу сам про себе подбати. Все-таки я перейшов у 9 клас, і мені 14 років, а там вже скоро і доросле життя починається. Але завжди і всьому цікаво вчитися зі своїми шкільними знайомими.

Чи не сумуєш ти за звичайною школу, однокласниками? Чи зявилися в тебе нові друзі? Чи товаришуєш ти зі «старими» однокласниками?

Ви що, я взагалі, від слова зовсім, не сумую за своєю старою школою. А ось моє коло знайомств і спілкування розширилося дуже сильно, особливо після проекту "Школа Успіху", в якому я брав участь в липні 2019 року.

Чи відвідуєш ти очні культурно-пізнавальні заходи та зустрічі з однокласниками у нашій школі? Чи плануєш таке відвідування?

На жаль, не відвідую ніякі заходи, бо живу в Запоріжжі. Мінус в тому, що майже всі заходи проходять виключно в Києві, а учням з інших регіонів не вдається бути присутніми. Якщо я переїду в Київ, звісно я буду відвідувати всі заходи, влаштовані школою.

Що хотілося би побажати та порадити дітям, які хочуть змінити звичайну школу та вчитися вдома?

Хотілося б сказати, щоб вони відкинули всі сумніви і переходили в нашу дистанційну школу. Тільки треба розуміти всю відповідальність цього вибору. Треба володіти такими якостями як самодисципліна і контроль над собою. Але все-одно, я рекомендую цю школу, бо Джерело - Дистанційна Школа №1 в Україні!

Автор: Матвій Журавльов, Оксана Веселка, Дарина Куц

Залишити коментар
Директор (Пн-Пт з 10:00-18:00):
+38 068 864 31 80 (Viber)
+38 095 551 85 79
dist.educ1@gmail.com
Прийом в офісі школи:
Вівторок та Четвер з 14.00 до 17.00
Адміністратор школи
оформлення хоумскулерів БЕЗ доступу до навчального сайту
(виключно Атестація)
Прийом в офісі школи:
Пн-Пт 9:00-17:00
+38 099 007 70 50 (Viber)
Секретаріат (Пн-Пт з 9:00-17:00):
+380 97 770 50 30 (Viber)
+380 99 770 50 30
sekretar.dzherelo@gmail.com
Технічна підтримка:
support@cdo.org.ua
Адреса:
Україна, 03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
Відділення Нової пошти № 190
м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело",
телефон +38 068 864 31 80