Блог Дистанційної школи “Джерело”

Новини
Новини
13.05.2019

Зробити вибір - легко, головне, не боятися

Вперше про нові нестандартні можливості отримання середньої освіти ми дізналися від наших добрих знайомих. Успішна та відома мама сама навчала своїх діток вдома. Діти з легкістю проходили програму, до того ж прискорено (два класи за один навчальний рік). При цьому вони подорожували та займалися улюбленими хобі. Вразив такий їх сімейний підхід. І ця мама – велика молодець, але нам наважитися на самостійне плавання забракло сміливості. Коли через певний час ми дізналися про те, що існує дистанційна школа, де учні мають рекомендований розклад на кожен день, плани уроків, допомога вчителя, тести онлайн, та і взагалі регулярні (за бажанням) зустрічі однокласників (майстер-класи, екскурсії до музеїв та інше) – рішення було прийняте. 


Зараз ми навчаємося в дистанційній школі «Джерело». Якщо Ви особисто познайомитеся з директором цієї школи – будь-які сумніви зникнуть. Вона професіонал своєї справи, що дуже любить дітей. Ви коли-небудь бачили таке, щоб директор школи, коли заходить до класу, в першу чергу починав обнімати учнів? Ні? Тоді приходьте до нас :) Аналогічна ситуація і з класним керівником)). Одним словом – похід до школи – це, без перебільшень, свято. Те, що директор з вчителями постійно придумують та вводять щось новеньке в учбовий процес – це окрема тема для розмови. 


Авжеж, вчитися дистанційно – це відповідальність в першу чергу батьків. Спочатку, після звичайної школи, можна загубитися в такій свободі. Але, навчаючись, в дистанційній школі, дитина насамперед отримує навик самоорганізації та планування свого часу. Маша також вчиться в музичній школі ( 4 клас), займається танцями, відвідує басейн, катається на роликах і т.д., але, звісно, найулюбленіша справа – це зйомки в кіно. Зйомки – процес цікавий, він потребує багато часу. Донечка любить зніматися і сама зацікавлена в якісному навчанні та здачі учбового шкільного матеріалу. Наприклад, в цьому році закінчила свій навчальний рік (5 клас) в перших числах квітня (отримала річні оцінки) і з «чистою совістю», як вона каже, бере участь у кіновиробництві. Ми, батьки, мінімально втручаємося в її учбовий процес, єдине, що користуємося додатковими послугами репетитора з української мови (також онлайн). Частину завдань учень здає безпосередньо вчителю, іншу перевіряє спеціальна програма онлайн. І, якщо ти відповів на всі питання правильно, ти отримаєш заслужені 12 балів, а не 11 чи 10, тому що в тебе поганий почерк, наприклад. 


Діти нагадують маленьких, але самостійних студентів. Можливо, такий підхід до навчання підходить не всім, оскільки потребує певного рівня самостійності від дитини та достатньо серйозного залучення батьків на початковому етапі, але нам він підійшло ідеально.
Можливо, це як раз те, що шукаєте Ви. 
Ласкаво просимо до нашої школи! 
З повагою, Тарасови :)

Автор: Родина Тарасових

Залишити коментар
Секретаріат школи (8:00-17:00):
+38 097 770 50 30
+38 099 770 50 30
Директор школи (10:00-18:00):
+38 068 864 31 80
+38 095 551 85 79
Помічник директора з організаційних питань Альтернативних закладів (10:00-18:00)
+38 067 456 17 11
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
dist.educ1@gmail.com
skype: cdo.dzherelo
viber: +38 068 864 31 80
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Україна
03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
ЗАВІТАТИ ДО ОФІСУ
Відділення Нової пошти № 190 м. Києва, отримувач ТОВ "Центр дистанційної освіти "Джерело", телефон +38 068 864 31 80
Технічна підтримка: support@cdo.org.ua