Блог Дистанційної школи “Джерело”

Новини
Новини
04.05.2019

КОЛИ ВІДЧИНЯЄШ ДВЕРІ, В ЯКІ СТУКАЮТЬ, АБО РОЗДУМИ ПРО ПРЕЗЕНТАЦІЮ ШКОЛИ У ЛЬВОВІ

  Не літери створюють слова: їх будує лише зміст. І це я кажу про будь-які речі з буття. Все, що трапляється чи не стається, оцінюється і сприймається нами лише відносно значення цих подій, їх наповнення і важливості для нас.
  Одного дня в моєму житті трапилась #cdodzherelo, а ще до цього трапилась моя люба подружка, яка розповіла про неї, а до цього трапився педвуз, де зустрілися двоє з нас, а раніше вигадалось моє вчителювання, а до нього трапилась у світі я, а до того батьки і т.д. І все те, що наповнювало мене, як дитину, людину і дівчинку, склало мою сутність. Все це народило потужне єство. Бо що без того ми: очі-брови-зріст?!=) 


    І одну з важливих сторін мого життя займає робота. Не в розумінні обов’язків, а в розумінні покликання. Мені подобається подобатися, а подобатися тим, чим горю сама, - вдвічі краще. Тому одного геть неусміхненого меланхолійного дощового дня в сімейний виїзний вікенд я працювала, допоки чоловік бавив нашу донечку. І якби це була звичайна робота, мене не зрозуміли б ані вони, ані я сама. Бо вчителювання – це те, що  люблю, а значить це ніби відпустити мене в салон краси (чи куди там відпускають адекватних жінок і мам?!) ;)
   Не зважаючи на львівський недільний дощ і саму неділю, яка значить чимало для сімей. Не зважаючи на безліч значущих і важливих подій 21-го квітня,  я сиділа на другому поверсі чудового коворкінгу, дивилась на площу Ринок і намагалась впізнати в перехожих тих, кого вже зараз зустріну поряд з собою. І дистанційна школа, як і будь-яка школа, нічого не має за собою, допоки ти не вкладеш в неї Душу, допоки не оживиш її людьми, які горять своєю справою. І мені так хотілося донести це до інших. До тих, хто прийде знайомитись з «нами». Поділитись з іншими, незнайомими, тим, що подарувало 30 годин в добі особисто мені, що змінило життя і самооцінку. Такі плани важко втілити в життя в будні, коли всі готові сприймати і працювати, а зробити це в святкову родинну неділю – просто неможливо. До того ж, рекламувати себе чи будь-що я не вмію та й не люблю. Люблю, аби мене сприймали живою. Тому цю місію на себе взяли ті, хто вже змінив своє життя у нашій школі. Саме ці люди зробили наш захід і «відкрили двері» в ЦДО «Джерело» для тих, хто «лише стукав» і вагався, що там у невідомому. Вони зробили неможливе, не використовуючи жодних маркетингових прийомів. Учні та батьки були живими, атмосферними та справжніми і запевнили гостей заходу, що вони недарма довірилися інтуїції і присвятили час відвідинам Дня відкритих дверей нашої школи у Львові. А ми ще раз довели, що справжність, динамічність, мобільність – це те, що вирізняє нас з-поміж інших. 


   Помітила, що я занадто багато я говорю/пишу ;), мабуть, тому, що у Львові переважно лише посміхалась та почувалася щасливою. Щось робимо правильно! Бо коли до тебе приїздять батьки учнів з іншого міста потягом на тригодинний захід, аби просто підтримати, - то дорогоцінність. Бо коли свій вихідний присвячують пошуку деталі до твого присторою, аби презентація відбулася, не знаючи тебе в реальності, – то дорогоцінність. Бо коли навідують батьки не твоїх учнів, але твоєї школи, і ставляться до тебе по-родинному, підтримують і підбадьорюють, - то дорогоцінність. Бо тобі телефонують та пишуть, поділяючи перемоги в спорті, поповнення в родині, звершення і покращення в особистому житті, піклуються  і турбуються - то дорогоцінність. Бо коли звідусіль діти та учні бажають бути собою і надихають, коли бачать в тобі звичайну людину, котра помиляється, переймається та боїться, - то дорогоцінність. І я - що вмію багато говорити - не можу висловити свого щастя бути частиною великої і справжньої родини ЦДО «Джерело», в якій є все це. Щиро вдячна адміністрації, котра народила і втілила в життя можливість проведення цього заходу в місті, де просто буду я=) Дуже дякую моїм любим дітлахам та батькам за щирі відео-відгуки. Дуже дякую тим, що були поряд та обіймали і захоплювали собою інших. Дуже дякую тим, що телефонували і писали. Дуже дякую колегам, що є більшим, ніж вкладаємо в це слово. Дуже дякую любому чоловіку та доні, що терпляче чекали на маму. Дуже дякую місту Лева. Дуже дякую Небу за те, що маю все це :)

 

 

 

Автор: Ліна Сіранчук

Залишити коментар
Директор (Пн-Пт з 10:00-18:00):
+38 068 864 31 80 (Viber)
+38 095 551 85 79
dist.educ1@gmail.com
Прийом в офісі школи:
Вівторок та Четвер з 14.00 до 17.00
Адміністратор школи
оформлення хоумскулерів БЕЗ доступу до навчального сайту
(виключно Атестація)
Прийом в офісі школи:
Пн-Пт 9:00-17:00
+38 099 007 70 50 (Viber)
Секретаріат (Пн-Пт з 9:00-17:00):
+380 97 770 50 30 (Viber)
+380 99 770 50 30
sekretar.dzherelo@gmail.com
Технічна підтримка:
support@cdo.org.ua
Адреса:
Україна, 03134, м. Київ,
вул. Симиренка, 12, оф. 101
Відділення Нової пошти № 190
м. Києва, отримувач ТОВ "Центр
дистанційної освіти "Джерело",
телефон +38 068 864 31 80